Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perełki z Allegro. Część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-16, 20:07   #3108
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Perełki z Allegro. Część IV

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
O tak państwo prawa, prawa i sprawiedliwości najwyraźniej - tropmy, śledźmy, zgłośmy sprawę do CBA (nareszcie chłopaki będą mieli coś do roboty), myślę że Macierenko i Wasserman też by się nie nudzili.

Rany jak głęboko udało się dwóm kurduplom zatruć umysły rodaków.

Tak jutro wpiszę do swojego zeznania 40zł, które udało mi się zrobić na smoczym ekstrakcie - idę sobie zapisać, bo zapomnę i kto wie gdzie skończę.
Hm... odpowiadasz w ten sposób cytując mojego posta więc muszę coś sprostować. O jakim tropieniu i sledzeniu piszesz ? Czy w jakimkolwiek moim poście podałam jakieś przykłady, nicki, linki do aukcji ??? Napisałam jednego posta odnoszącego się ogólnie do drobnych allegrowych zarobkowiczów. Nikogo i niczego nie śledziłam, jeśli wzięłaś to do siebie to Twój problem, nie mam pojęcia jak sobie dorabiasz i nie interesuje mnie to.

Nie jestem też zwolenniczką "dwóch kurdupli" i wypraszam sobie przypisywanie mi takich powiązań.


PS. Niestety nie możemy sobie z obowiązującego prawa wybierać paragrafów, które nam pasują, a nie przestrzegać tych które są dla nas niewygodne. Nikt nie lubi podatków
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora