Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera jak z okładki - szukanie porad
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-29, 18:06   #11
torrent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 44
Dot.: Cera jak z okładki - szukanie porad

Marta, kilka waznych rad! 1.Peelingi owszem ,ale zalezy jaki masz rodzaj cery, jesli Twoja skora jest wrazliwa i naczynkowa odradzam stosowanie jakichkolwiek peelingow (zobaczysz Twoja skora Ci podziekuje)
2 Wieczorny demakijaz powinien odbywac sie za pomoca mleczka i toniku ( Dr Eris sa bardzo dobre).Nie stosuj zadnych pianek ani mydel do demakijazu gdyz podrazniaja i wysuszaja cere. Ja nie stosuje zadnych peelingow do twarzy, gdyz przemywanie skory wacikiem wystarczajaco ja zluszcza.
3. Odpowiednia dieta! Pamietaj,ze dobre kosmetyki nie dadza zadnego efektu,jesli nie bedziesz sie zdrowo odzywiac. Wspanialy koktajl na promienna cere to wypicie na czczo przegotowanej wody z cytryna, miodem i lyzeczka siemienia lnianego.Oprocz tego wypijaj duze ilosci wody i biala lub zielona herbate.
4.Co do kosmetykow roswietlajacych to bardzo dobra jest rozswietlajaca baza od Chanel- Chanel Le Blanc, mozesz ja stosowac pod/na badz mieszac ja z podkladem.Efekt prawie jak z Photoshopa
Oprocz tego b.dobry jest podklad mineralny od Vichy, ladnie rozswietla skore. Rowniez moim faworytem jest olejek z drobinkami zlota Nuxe. Mozesz go stosowac do wlosow,ciala, badz rozswietlic twarz.
torrent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując