Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 12:54   #2866
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość

enn_
--> a możesz rozwinąć swoje zdanie (rozumiem, że niepochlebne) w stosunku do niej i innych dziewczyn malujących dla tych portali?
Candy z Wizażu również dla nich robi tutki, tak samo Katosu.
Twoim zdaniem te dziewczyny brzydko/źle malują?
Ujmę to tak - uważam, że o tym czy ktoś jest dobry nie decyduje tylko umiejętność cieniowania i ładnego zestawienia kolorów.
Widziałam wielokrotnie makijaże i tutoriale każdej z tych dziewczyn i bez wątpienia jeśli porównać je do tego, co można zobaczyć wokół siebie na co dzień (i jakie umiejętności ma większość kobiet) są to prace na stosunkowo wysokim poziomie. Z pewnością też makijaże te dopasowane są świetnie do grupy docelowej.

Natomiast nie uważam, że którakolwiek z tych kobiet jest naprawdę świetna w tym co robi. Tak jak pisałam, żeby skraść moje serce nie wystarczy ładne cieniowanie i umiejętność w miarę korzystnego pomalowania siebie. Widziałam wiele prac dobrych (i dużo lepszych niż "dobre") wizażystek i uważam, że ich wiedza i umiejętności znacznie przewyższają te Maxineczki/Katosu/Candy, w zasadzie ogólnie znacznej większości amatorskich guru makijażowych. W samym tym konkursie zresztą też jest moim zdaniem wiele dużo lepszych prac, tym bardziej nie rozumiem zachwytu.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując