Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2w1
Wątek: 2w1
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 15:40   #16
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: 2w1

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Melduje się kolejna bladościo-maniaczka Im bledsza cera, tym bardziej mi się podoba
Oczko bardzo fajne, cieszę się, że przekonujesz się do kresek Tylko zakończenie troszkę do poprawki, mogłoby być mocniejsze i bardziej wyciągnięte w dzióbek (i może ciut do góry?), bo kończy się kwadratowo Ale to widać jedynie na zbliżeniach, więc nie jest to jakaś wielka ujma dla tego makijażu Ale nie widzą mi się brwi Są trochę nieregularne, przy nosie za szerokie, a potem tak nagle robią się wąskie. I nie podoba mi się, że przy nosie są 'kwadratowe', a nie zaokrąglone
Ogólnie makijaż bardzo ładny, obie wersje mi się podobają
dziekuje za przydatne uwagikreski-hmmmm dopiero sie ucze i za diabla nie moge takich namalowac jak radzisz a wlasnie takie bym chciala a brwi hmmmm moj odwieczny problem-odnosnie ,,kwadratowych,,przy nosie-nie lubie okraglych w tym miejscu

Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie zwłaszcza w drugiej wersji z ciemniejszymi ustami-bardzo kobieco.Ładnie wymodelowałaś buźkę no i masz przecudne brwi-piękne
dziekuje-no i masz ci co do brwi

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Taaa... Mnie się bardziej podoba 2 wersja.. Ślicznie, na prawdę. Tak deikatnie. Ładnie Ci w takiej wersji
dziekuje

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
ładniej Ci jak masz grzywke na boku, makijaz pierwszy bardzo strannie, podoba mi sie, 2-ugi, nie wiem cos mi nie pasuje, pozdrawiam
wiem ze z grzywka lepiejnosze juz tak lata-no ale czasem mozna sobie cos zmienic
Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
Mnie się bardziej podoba makijaż z jasnymi usteczkami.
dziekuje

Cytat:
Napisane przez niemogeno Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podobaja obydwie wersje "kanciaste" brwi przy nosku faktycznie mogą się rzucać w oczy, ale jakoś za pierwszym razem nie zwróciłam na nie w ogóle uwagi
dzieki

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
to drugie wcielenie bardziej drapieżne i oczywiście podoba mi się bardzo !
dziekuje

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
dokładnie tak jak ponizej druga wersja bardziej drapiezna pierwsza grzeczna, biurowa obie mi się podobają i Ty też
dziekuje
Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
ślicznie mniam drugi
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Zuzka20 Pokaż wiadomość
Druga wersja bardziej mi sie podoba, tylko zmienilas odcien szminki i zupelnie inny wyraz makijazu, bardzo ladnie
dzieki
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując