Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-14, 20:18   #4981
biindier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 156
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
g.Jak wychodzę z domu to makijaż,ale nie podrażnia mi cery ani nie zatyka porów,chyba po prostu w końcu dobrałam sobie dobre kosmetyki szukam tylko jeszcze fluidu idealnego,który pokrywałby rozszerzone pory i był bardzo jasny.
U mnie 6sty miesiąc,ani jednego pryszcza.dawka 60mg dziennie.
Zdradź jaki makijaż stosujesz

A ja jestem teraz na dawce 30 mg/dobę i cera stała się bardziej matowa, czuję, że to co w środku było wychodzi na wierzch, zmiany się zasuszają jednak po kilku dniach. Tylko takie małe z czubkami czasem wycisnę, ale staram się ograniczać

Powiedzcie mi, bo izo trzeba przyjmować wraz z jedzeniem - ja połykam tabletkę między jedną a drugą kanapką i popijam wtedy herbatą - i właśnie nie wiem czy tak można? Bo leków w sumie nie powinno popijać się niczym innym niż wodą, ale z kolei ten trzeba brać z jedzeniem, a przy jedzeniu piję herbatę, więc już nie wiem. Może to głupie pytanie, ale mnie zastanawia

Szukam też teraz nowego filtra, bardziej nawilżającego - do tej pory używałam LPR Dermo Pediactris, jednak był on dobry do mojej tłustej cery, a teraz przy izo obawiam się trochę go stosować, zwłaszcza, że ma alkohol. Więc na tą resztkę zimy szukam czegoś bardziej nawilżającego - co polecacie? Zastanawiałam się nad Lirene 50, bo czytałam, że dużo osób ją stosuje, ale coś czytałam, że jego ochrona jest wątpliwa, albo nad LPR Lait Veloute, bo kiedyś go już miałam, nie zawiera alkoholu i chyba mi dość podpasował, ale był troszkę za ciężki to może akurat teraz się nada.. A jakie są Wasze typy?
biindier jest offline Zgłoś do moderatora