Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-31, 18:58   #1681
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez malymotylek Pokaż wiadomość
Madziab79
Podobają mi się te Twoje brwi
Ładne wykonanie


Mam jeszcze takie małe pytanko do Ciebie Muskat

Jeśli jestem brunetką to czy lepiej zrobić brwi grafitem czy jakimś ciemnym brązem a może czarnym ?
Czarnym absolutnie, natomiast nie wiem jaką masz karnację i kolor oczu... brunetki też mają różny odcień włosów, więc to wszystko razem biorąc do kupy ustala się czy brwi w odcieniu brązu, czy jednak odcień chłodnego grafitu.

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziab79 Pokaż wiadomość
Super dziewczyny, że uważacie że moje brwi wyglądają ładnie. Bo zawsze jest inaczej jak kilka osób oceni. Bo ja jakoś nie potrafię spojrzeć na siebie obiektywnie. Zobaczymy jak to będzie później bo to dopiero 3 dzień mam nowe brewki. No i za miesiąc ewentualna korekta, jestem ciekawa jak wygląda korekta makijażu permanentnego metodą ręczną Taffy, bo właśnie taką miałam robione. A co myślicie o kształcie brewek i symetrii to jest praktycznie mój naturalny kształt, bałam się eksperymentować z innym kształtem więc wolałam jak najbardziej naturalny kształt. Niestety nie mam fotki jak wyglądały moje brewki przed makijażem trwałym. Włosków było sporo ale niestety delikatne i cienkie.
Naprawdę zrobione są bardzo dobrze, jest piękny, naturalny kształt, kolor też masz fajnie dobrany pod tęczówkę Ja zawsze doradzam klientkom które mają ładny kształt brwi żeby tego nie zmieniać, bo to daje dodatkowy plus, są jeszcze bardziej naturalne.
Przy korekcie nie wystarczy uzupełnić ewentualnych ubytków, "przelatuje" się całe brewki, inaczej mogłaby być różnica w intensywności.
Ostatnio widziałam klientkę u której przy korekcie linergistka skupiła się bardziej na lewej brwi i niestety ta lewa wyszła bardziej intensywna.
Ale korektę robi się szybciutko

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Madzia jak się tak dobrze wpatrzyłam to u Ciebie lewa brew u nasady ma leciutki ubytek, myślę że coś sobie przytarłaś przy zmywaniu twarzy.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora