Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VI
Wątek: Essence cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-09, 19:41   #3446
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
A ja tego nie słyszałam . Po wielu latach mieszkania w G. przerzuciłam się na wyłącznie normalne (pełnopłatne ) sklepy. Wszystkie lumpy, do których miałam szansę dotrzeć, jednak były kiepskie (drogie a bez cudów itd). No i nie mam ochoty w dniu dostawy stać w wielkiej kolejce i bić się z jakimiś babinami o bluzkę .

Ech, kiedyś to były lumpeksy .
Ja tam nie lubię. Byłam ze 3 razy. Rozmiary przeważnie 38+, a jak nosze 32-34 to mogę się 'pocałować' :/ [chociaż ostatnio zaszłam i kupiłam dziecięcą kamizelkę z futerka. Na mnie wygląda jak bolerko ].

I żeby nie było off- czy ktoś może widział [zrobił ] swatche błyszczyków na ustach?

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez wioolusiaaa Pokaż wiadomość
wie ktoś czy są jakieś linery w Bielsku?

dziewczyny mam problem ze znalezieniem podkładu potrzebuje coś kryjącego, b dobrze kryjącego.Wszystko jest za ciemne albo zbyt różowe piszę tutaj, bo na zbiorczym nie klei się rozmowa, a ja już na prawdę nie wiem co kupić. Mam nadzieję,że coś pomożecie
Wypróbuj może Maybelline Liquid Minerals. Co do krycia się nie wypowiem, bo nie mam problemów z cerą, ale kolory mają jasne i wpadające w żółtawe odcienie.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora