Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-31, 08:17   #735
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

ckin2u mam klientkę z identycznym problemem z tym dodatkiem że na policzkach ma bardzo dużo widocznych naczynek a czoło wysuszone. Na tą chwilę po pierwszym manualnym oczyszczaniu (które mało dało, nic po prostu mimo mocnego rozpulchniania nie chciało wyjść) zrobiłam jej serie mikrodermabrazji korundowej. Ale mikro robię jej tylko czoło boki twarzy i bardzo mocno broda. Dodatkowo na brodę nakładam kwas migdałowy i trzymam od 4 minut co kolejne spotkanie dokładam kolejne 2 minuty. Później na czoło nakładam maskę kremową nawilżającą, policzki azulenową, a biedna brodę traktuje maską kremową z kwasami. Później po maskach ampułka do cery tłustej na brodę, a na naczynka na resztę, Zakończenie zabiegu to maska algowa wybielająca i krem po mikrodemrabrazji. Efekty są (klientka coraz bardziej zadowolono, chodź od czasu do czasu coś tam wyskoczy jej na brodzie) ale zabawy też jest przy takim zabiegu i trzeba zrobić serie jeden zabieg to za mało. No cóż ciężko mi powiedzieć czy u Ciebie zdałoby to egzamin bo nie widzę twojej cery.
Druga sprawa czy znajdziesz gdzieś u siebie kosmetyczkę która będzie chciała się tak "bawić i eksperymentować po troszku. Ale spróbować warto.
A na dodatek moja klientka zaczęła używać plastry antykoncepcyjne no i proszę ja aby zaczęła regularnie zażywać cynk (który reguluje pracę gruczołów łojowych)
A byłaś może u dermatologa z tym problemem?

Życzę udanego Sylwestra wszystkim i cudownego Nowego Roku
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2010-12-31 o 08:18
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując