Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-12, 09:01   #472
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agatko drozdze nalezy zalac zabic wrzatkiem zeby wlasnie zabic te bakterie zywe ktore tam sa w zyciu nie mozna zalac tak slaba temp bo bedzie bol brzucha wtedy
wiem co mowie bo jestem na watku "drozdzowym"
a czym zalejesz to juz twoja decyzja ale musi to byc wrzatekja zalewam woda i te pol szklanki wypijam bez krzywienia

do fryzjerki zapisalam sie przed wielkanoca nie pamietam dokladnie dnia mam w notesie ale pare dni przed wyjazdem bo jade do pl na swieta wiec musze miec zrobiony odrost
odrost bedzie juz...przeciez jak ona robi na ta linijke to nawet 2 cm farbnie...
Ok, to dostosuje sie i bede zalewała wrzątkiem, ale chyba mlekiem nie wodą, chociaz to i tak jest ohydne

A do fryzjerki pytam kiedy idziesz bo sama bym się zapisała ale za wczesnie tak chyba zapisywać się z kilkutyg.wyprzedzeniem?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
2 tyg temu robilam ale farba mi sie utlenila bo za dlugo nakladalam i mialam kilka rudych pasemek ktore mnie wkurzaly to tz mi poprawil i teraz jest slicznie

Bardziej źle sie czuje przez chorobe, gardlo i zatoki mi rozsadza...
A glowa to mi peknie zaraz...
a jeszcze musze do mamy pojechac jej porzadek z wlosami zrobic


Jak dla mnie to sredni blond... poziom 7...
To pokaż włoski
I wracaj do zdrowia

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Agatka Ty 60 kg? No cos Ty
Nozki masz bardzo szczuple z tego co widzialam na zdjeciach
No 60 kg
I gdzie szczupłe nożki, i to jeszcze bardzo, nie bluźnij kobieto
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora