Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-20, 08:16   #1414
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Kawa może być z fusów albo taka naturalna, bezpośrednio z opakowania. wrzuć wszystko co chcesz po łyżce - następnym razem sama będziesz wiedziała co i jak najbardziej Ci pasuje A do peelingu można dodać pewnie sól zamiast cukru (uwaga na podraznienia!), może zmielone migdały albo inne zdzieraki, jakiś olejek pachnący, albo inny olej nawilżający. Kombinować można do woli
[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27022283]
Ja nie chcę nic mówić, ale stosowałam ten pilling kilka lat temu, przez około pół roku i owszem, oczyszcza świetnie, ale niestety przy zmywaniu go wodą powstaje kawa, która zabarwiła mi pory na brązowo. Zatem radzę uważać i używać go na zmianę z innymi pillingami.
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ale kawowy z tego, co wiem do twarzy nadaje się tak sobie, jest za mocny czy coś. Ja go stosuję tylko do ciała

Anula_ga, to zależy jaki peeling chcesz. Jeżeli chcesz aby był myjący to połącz kawę z żelem. Jeżeli chcesz cukrowy to z cukrem, jeżeli chcesz mocny ścierak to z solą, a jeżeli chcesz aby był od razu nawilżający to z balsamem. Ten peeling naprawdę można dowolnie zmieniać.
Ja zrobiłam tak, że zaparzyłam fusy z kawy, a następnie dałam sól (lubię dobre ścieraki) i minimalnie wody. Naprawdę, każdy peeling ze sklepu umywa się do tego, a w przeciwieństwie do tamtych ten kosztuje grosze.
bardzo Wam dziękuję za wyczerpujące informacje i cenne wskazówki W weekend napewno wypróbuje to cacko
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora