Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-07, 15:40   #4150
CorkaGrabarza
Przyczajenie
 
Avatar CorkaGrabarza
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
GG do CorkaGrabarza
Dot.: Krem z kwasami pha a tonik z kwasami aha i bha

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość

I nie musisz wszystkiego pogrubiać i pisać wielkimi literami, bo ślepy nikt nie jest. Najczęściej, czyli co z domu w ogóle w ciągu dnia nie wychodzisz? Nie jesteś narażona na światło słoneczne? Solarium też nie odwiedzasz?

Rób jak uważasz. W każdym razie w tematach z BU i w temacie o kwasach przewija się cały czas, że z kwasami należy być ostrożnym i nie przesadzać, bo skóra zacznie się bronić. Lepsze efekty przynosi stosowanie jednego kwasu raz na jakiś czas, niż kilku i do tego często

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------



Mam ten z BU i jestem zadowolona, skóra wygląda ładnie, promiennie, jest nawilżona. Stosuje około 2 razy w tygodniu. Zapach cudowny. Ostatnio go odstawiłam myśląc, że zapycha, ale to była wina hormonów, a nie jego. Polecam.

Piszę tak jak mi się podoba. Na solarium nigdy nie byłam i nigdy nie pójdę,ponieważ mam mózg, i nie zamierzam skończyć z przesuszoną pomarszczoną skórą w obleśnym kolorze tandetnej pseudo opalenizny. Bladość to ideał piękna, lub skóra opalona w delikatny sposób przez słońce na piaskowy kolor,lub po prostu opalona naturalnie.

Z domu wychodzę bardzo rzadko dniami,wychodzę przeważnie nocą.



Jeśli mam dostać przebarwień to nie chce się w to bawić a szkoda... Nie wiem jaki filtr by mnie nie zapychał,nie znam się na filtrach.Ehhh...Chyba że sama bym zrobiła krem z filtrami o ile to możliwe.
CorkaGrabarza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując