Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 15:55   #200
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Witam !

Mam od zawsze wielki problem z cerą, czytałam wiele wątków na forum, ale i tak nie znalazłam recepty na moje wątpliwości.. Kilka lat temu wyleczyłam trądzik u dermatologa, był wszechobecny i bardzo cieżki do zwalczenia, męczyłam się z nim ookropnie długo. Teraz mam jeszcze jakieś pozostałości, głównie na brodzie, policzkach i okolicach ust, na nosie królują wągry. Trądzik nie jest z grupy tych, które można wysuszyć i 'spalić' jakimś specyfikiem. Moja cera jest ogromnie podatna na podrażnienia. Każdy krem jakiego używałam powodował momentalnie zaczerwienienie i pieczenie, jedynie tradycyjna niebieska nivea była łaskawa. Skóra jest raczej sucha, po każdym umyciu jest ściągnięta i lekko piecze. teraz myje ją płynem do higieny intymnej avonu bo po nim nie czuje pieczenia, slyszalam ze to dobre wyjście Do tego jeszcze się świecę w trakcie dnia, najgorzej w strefie T. Pekają mi też naczynka, szczegolne na powiekach. Wygląda to okropnie, jakby byly brudne od tuszu, dlatego zawsze muszę czymś je smarować żeby nie wyglądać niechlujnie.. Do makijażu używam intensywnie kryjacego fluidu pharmaceris, ale dlatego ze szybko zaczyna sie świecić łącze go z podkładem clinique anti-blemish solutions. czasem pod nie nakładam korektor w sztyfcie miss sporty (na jakis kremik z wazeliną, bo wysusza). Ten zestaw jak narazie najlepiej sie sprawdził, czasem tylko wysusza skórki, ale to da się znieść. Nie mam pojęcia jakiego kremu używać żeby nie podrażniać skóry, nie uśmiecha mi się nivea bo mam wrażenie że nie daję skórze nic dobrego, poza tym że jest po niej nawilżona, z tłustym filtrem. Dodam jeszcze że nie mogę wydać fortuny bo oczekuję syna i muszę mieć drobne na pampersy Proszę o pomoc!
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując