Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Garnier Color Sensation - nowe farby?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-18, 14:11   #139
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez Milka_86 Pokaż wiadomość
Ja użyłam Szlachetnego ciemnego blondu na dość ciemne, brązowe włosy, żeby je lekko odświeżyć, i niestety jeszcze je przyciemnił... Z boku opakowania są pokazane trzy kolory wyjściowe i efekty po farbowaniu. Przy ciemnym brązie ten kolor wg producenta też powinien wyjść (oczywiście lekko ciemniejszy) a tu niestety moje ciemne włosy zostały jeszcze przyciemnione.
na każdej farbie sa pokazane 3 kolory z efektem farbowania NA WŁOSACH NATURALNYCH i tym nalezy sie kierowac wybierając farbę, jeżeli włosy mamy farbowane a nie naturalne, liczmy sie z innym efektem odbiegającym od obiecywanego. tak jest zawsze.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez sonyo Pokaż wiadomość
Chcę wyrównać kolor i odświeżyć go. Zdaję sobie sprawę, że nie będą jaśniejsze, ale nie chcę też, by były za ciemne, dlatego pytam, który z tych kolorów mogłabym położyć.
a odrosty w jakim masz kolorze? jak masz średni brąz, a chesz tylko odświeżyć nie przyciemniając, to weź 6, ale połóż na same odrosty, a po 20 min polej wlosy woda, ale nie zeby były mokre do przesady, tak zeby bardzo nie kapało z nich, i rozmasuj całą farbę na całe włosy i potrzymaj 10 min
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując