Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-12, 13:06   #1837
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Wiem, i tez ciagle widzę je właśnie w takich zestawieniach, dlatego się zastanawiam


Co do zestawów o których piszecie to ja tez ciagle widzę Korsa, Conversy i ray bany, tyle tylko ze te korsy to czasem dobrze zrobione repliki-podróby i śmiech mnie ogarnia jak widzę takie paniusie szpanujace korsiakiem :P
Ja Aviatory zaczelam nosic 12 lat temu chyba. Wtedy budzilam takie zszokowanie, jakbym co najmniej nago na miasto wyszla. Teraz co druga osoba je ma. Troche mi niestety przez to obrzydly chociaz wciaz czuje sie w nich jak agent FBI <3.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja rozumiem co James ma na mysli
Nie mam nic przeciwko siecowkom, sama sie w nich ubieram ale niekoniecznie trzeba kupowac to samo. Sklepy jednak maja szeroki asortyment
A co do ponadczasowej klasyki i minimalizmu to troche mnie bawi naduzywanie tych okreslen w stosunku do plastikowej bizuterii , podartych spodni itp, wiec chyba rozumiem klasyke tak jak James.
Ja jak ubieram Lacoste'y i spodnie z dziurami to nazywam to stylizacja na "malarza pokojowego" . W zyciu dziur bym nie nazwala klasyka. No, chyba ze klasyka malarstwa pokojowego .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora