Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - China Glaze
Wątek: China Glaze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-22, 17:33   #983
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: China Glaze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
na pewno będzie, trzeba będzie tylko troche poczekać. z tego co wiem, oni to w tonach zamawiają, więc zawsze sporo zajmuje ogarnięcie tematu. Ale ma być RT - sama się czaje na kilka kolorków
A na fb chyba mało aktywni są
Przepraszam, nie chcę być nie miła, ale to, że oni "w tonach zamawiają" lakiery mnie rozśmieszyło. Dlaczego? Bo kilka razy zdarzyło mi się u nich zamawiać lakiery, po czym dostawałam telefon, że lakierów zabrakło (choć w sklepie internetowym stan magazynowy był duży) Chyba zgodzimy się, że na nowsze kolekcje trzeba sporo czekać - klika miesięcy po oficjalnej premierze. A starsze kolekcje są mocno okrojone lub prawie wcale ich nie ma. Jedyne co mają to będące ciągle na topie - kultowe neony Chinek jak Flip flop fantasy itp.

Olewają klienta, bo miałam sytuację gdzie zamówiony lakier miał znacznie mniejszy poziom w buteleczce niż pozostałe. Zamiast przeprosić z łaską mi odpowiedziano, że mogę odesłać lakier na swój koszt i dostać inny - pełnowymiarowy.

Nie wiem czy oni dostają jakieś wybraki, ale prawdą jest, że porównując buteleczki zakupione w Stanach, te nasze mają mniej lakieru, a te zagraniczne są prawie całe wypełnione.

Edytowane przez Black Rainbow
Czas edycji: 2015-03-22 o 17:35
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując