Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-02, 21:57   #512
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
tak ja kupiłam mam tą Boudoir Eyes jestem z niej zadowolona cienie są fajnie napigmentowane i ładnie się trzymają na powiece. Nie używam zwykle bazy a spokojnie się trzymają cały dzień (ale w biurze nie na siłowni czy coś . Wg mnie dużo lepsza trwałość i napigmentowanie niż słynne Naked
EDIT: to co napisałam powyżej dotyczy tych perłowych cieni z tej. Matowe bardzo szybko znikają mi z oka Ale to chyba problem wszystkich matów

Generalnie: lepsza jest niż UD ale znacznie gorsza niż palety Marca Jacobsa które są moim numerem jeden
W takim razie zapisuję na chciejlistę

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich w dzisiejszym okienku Locci byl szampon 5 essential oils, 35 ml
Kurcze, fajnie zapowiada się ten kalendarz i spore pojemności są

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Czy są już jakieś przecieki kiedy będzie to -25% w S, bo kasa jest, lista zakupów rośnie a zniżki nie widać
Ojj tak, przydałaby się jakaś zniżka

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ja też wzięłam do boxa Too Faced Natural Matte Na razie jestem zadowolona, używam z bazą pod cienie Smashbox i dobrze się trzymają. Odrobinę się osypują przy nakładaniu, zwłaszcza ciemniejsze kolory, ale nie jest jakoś tragicznie. Dzisiaj wytrzymały do wieczora, a to już u mnie niemały sukces bo w pracy często mi wszystko spływa Ogólnie jestem zadowolona Chociaż nie wiem czy to dobrze, bo będę chciała kolejne
Dzięki, kusisz strasznie
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora