Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-17, 21:52   #2910
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez pataszon Pokaż wiadomość
coldold czy to paletka ruby rose? kupiłas ją na all? dałabyś linak do aukcji? jak sięsprawują cienie?

burza pytań
Tak to Ruby Rose, mam już mniejszą paletkę tych cieni i są rewelacyjne, więc teraz zaszalałam i zamówiłam 77 cieni
Koniecznie chciałam te okrągłe nie wiem dlaczego, no i tylko na jednej aukcji był ten zestaw kolorystyczny, inne mi się nie podobały.
Cienie są bardzo trwałe, świetnie nakładają się na mokro i dają się rewelacyjnie cieniować, trochę bałam się, że są może jakieś szkodliwe dla zdrowia, za taką cenę, ale mają certyfikaty itp. itd.
Aukcja już zakończona, ale proszę. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=275394997

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Coldold mam identyczną paletę i jestem barrrdzo zadowolona A jak Ci się podoba ?
Już mniejsza z tym, że mam jeszcze masę innych palet i nie wiem już czym mam się malować...
Mi strasznie podobają się kolorki, są chyba wszystkie jakie są na świecie nie wiem po co mi to wszystko, ale sprawia mi radość więc jestem usprawiedliwiona
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora