Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-17, 13:02   #704
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
tak ja tez sie pocieszam tym że do lata jeszcze troche czasu wiec może zdąże mam pytanie do ciebie czy zrobiłaś sobie dzjęcie swych "niedoskonalości" zanim zaczęłaś pić innoev? bo ja niestety nie ale może dziś jak nie zapomne to zrobie bo dobrze by było mieć jakies porównanie nie? a jeśli chodzi o therm line to szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy można to brać dodatkowo...
tak,zrobiłam ale wstydze się gdyz mam jakies 10 kg nadwagi,wiec jak to zrzuce,a mam taka nadziejie to Ci wysle fotki...no i o ile bedzie efekt

btw skoro to dopeiro Twój 4 dzien to myślę ze narazie nic nie widac to spokojnie mzoesz smigac po aparacik ! zrobic teraz i pstryknac kolejne po kuracji

co do mojego zrzucania 10 kg bedzie ciezko bo cierpie na zaburzenia odzywiania wiec na zmiane tyje i chudnę...ogólnie to niezaciekawie ale postanowiłam do lata wyglądaac chcoiaz troszke lepiej.

a dzis jestem juz po peelingu kawowym,wklepałam balsamiki a zaraz wezme peirwsza porcję inneov

simonee,witamy

wiec jest nas 3 damy rade!
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując