Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-19, 21:50   #1009
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
To zależy Jeśli jest dużo za duża, a Ty już kończysz migrację, to tak jak Pastereczka mówi- mniejszy obwód, miska bez zmian. Jeżeli miska jest trochę za duża, to znaczy zostawia pewien luz nawet przy teście bułkowania (plecy wyprostowane, złącz z tyłu dłonie i wypchnij klatkę piersiową do przodu- najlepszy sposób, jeśli nie jesteś pewna, czy to buła, czy efekt maskaradkowy), albo zostalo Ci jeszcze trochę do zmigrowania, to zmniejszając obwód o 1 oczko, zwiększ miskę o 1 ( generalna zasada- zmniejszenie obwodu o oczko i zwiększenie miski o dwa). I powinno być ok.
Evelinek dzięki za rady. Jednak muszę się jeszcze dużo podszkolić, bo o żadnym teście bułkowania ani o efekcie maskaradkowym nawet nie słyszałam. Generalnie migracja jest jak najbardziej przede mną, bo to dopiero mój pierwszy stanikowy zakup w "dobry" rozmiarze. Jak się okazuje rozmiar jednak nie za dobry wzięłam mimo wielokrotnego mierzenia i sprawdzania na liczniku.
Planowałam wziąć teraz jeden numer mniej w obwodzie i miseczkę pozostawić bez zmian, jest ona nieznacznie za duża, coś jakby o jeden numer. Obawiam się, że jak miskę wezmę jeszcze większą to znów będzie porażka.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora