Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-13, 09:23   #2657
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Wiesz, wersja do skóry mieszanej/tłustej potwornie wysusza - dobrze jakbyś kupiła sobie najpierw próbkę i tej, i tej wersji, bo świecenie się jest na pewno lepsze od wysuszenia skóry na wiór Ale wiadomo, zależy to od osoby i od skóry.. Może ta do tłustej by Ci pasowała, a może ta do suchej.. Próbki chyba nie są zbyt drogie
Ostatnio nawet słyszałam że w Douglasie można poprosić o próbki . Ale nie wiem czy to prawda

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
mam problem co do wyboru odcienia colorstay.
jakis czas temu kupujac inne rzeczy na allegro wzielam przy okazji probke 5ml wersji do cery suchej/normalnej natural beige.
no i fajny jest, ale troszke zbyt jasny i za malo zolty - moja karnacja jest taka raczej mocno zoltawa, szczegolnie jesli akurat sie na solarium opalam - a bede jesienia/zima.

wiec, jak uwazacie -
czy golden beige jest bardziej zolty od medium beige?
jaka jest roznica pomiedzy kazdym z nich a tym moim natural beige w stopniu ciemnosci?
(kieruje sie chwilowo tylko zdjeciami na allegro, moze inny od tych odcieni jeszcze bylby lepszy?)

czy odcienie w wersjach sucha/normalna i tlusta/mieszana sie czyms 0d siebie roznia? i czy maja taka sama konsystencje? (potrzebuje tej do tlustej, bo do normalnej za bardzo sie swieci)

Golden Beige jest bardziej żółty.
Z tego co widzę Golden Beige jest ciemniejszy od twojego Natural Beige. Jest cieplejszy [kolor]
Medium Beige też jest ciemniejszy wydaje mi sięże o jeden ton ciemniejszy.

Ale mogę się mylić

Z tego co słyszałam. Revlon do tłustej trochę wysusza. Konsystencja taka sama.
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done



Edytowane przez eccentricx3
Czas edycji: 2009-09-13 o 09:34
eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując