Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-21, 22:02   #711
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez adusik Pokaż wiadomość
na pewno sobie poradzisz
najlepiej partiami nakładać, tzn nie psikać z bliska nieustannie, tylko takimi seriami (mam nadzieję, że mnie zrozumiałaś ) żeby nie przesadzić.
Ja go używałam kilkanaście już razy na sobie i innych i powiem szczerze, że żadnego osadu, pyłku, przesuszenia nie było wystarczy tylko nie przesadzić. A utrwala na pewno bardzo dobrze


no ciężki, ciężki. Ja go kupiłam właśnie ze względu na sesje zdjęciowe i jakieś większe imprezy np pokazy mody albo na wielkie wyjścia, żeby malować innych (studniówki itd)
na codzień nie polecam
Na co dzień nie planuje go używać kupiłam go żeby popstrykać zdjęcia i wypróbować ( a że nie jest drogi więc mam) generalnie jestem fanką marki ostatnio jednak przerzuciłam się na malowanie ( kryolanami dermacolami i innymi tapetami) okazyjne, na co dzień biegam w lekkich pudrach mineralnych i powiem że się opłaca- nie przemęczam skóry a potem jaki efekt gdy przybiorę to całe rusztowanie Wykonuje makijaże studniówkowe ale chyba stick i tak jest ciężkawy a jako że nie malowałam na nim wcześniej zbyt często to trudno mi tonować tak by wyglądał naturalnie
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!

Edytowane przez Natek89
Czas edycji: 2010-01-21 o 22:03
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując