Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 11:19   #1966
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
paulcia dlatego ja piernicze to i nie robie sobie sama wlosow wybralam pasemka mniej ingeruja we wlosy a robiac je czesto mam blond jednolity moze i tobie by pomogly pasemka ? ale bron boze nie rob juz sama nic w domu teraz wloski musza odpoczac ja chodze co 3ms do fryzjera i nie jest to strasznie czesto i nie wychodzi mi drogo place 45e czyli gdzies 150zl na polskie
sama sobie na glowe nie klade nic koloryzujacego bo bym se chyba wlosy sama wyrwala z glowy jakby mi sie nie udal kolor
pasemka są ok, ale jak ktoś chce mieć jednolity kolor to nie bedzie zadowolony. Poza tym przy pasemkach jest 'wieczny odrost'-jestes dzien po farbowaniu a włosy mają co najmniej 1 cm odrostu także to może byc irtytujące przynajmniej ja tak miałam
no i masz farta,że trafiłas z fryzjerką-nie jedna z nas tutaj narzekała na farbowanie w salonie ja sobie chwalę samodzielne farbowanko, wiem już mniej wiecej o co chodzi z poziomami, numerami po przecinku, mam okreslony poziom odrostu i mogę przewidziec co mi wyjdzie po farbowaniu także niespodzianek raczej nie ma
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora