Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-04, 21:37   #753
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja teraz jak kupowałam kurtke to zapłaciłam 380 - ale ma pierze normalnie w środku i jest tak gruba i ciepła, że przy 20 st mrozu stałam z psem nie wzruszona na dworzu Nie lubie kupować kurtek a takich sklepach bo są właśnie cienkie i marzne w nich.



Snow kochana - ta kurtka która miała te prześwity i było mi w niej zimno co się kłóciłam z babą żeby wymienić to właśnie ta kurtka/płaszczyk Znaczy no - nie ta sama bo Twoja wisi w domu Ale chodzi mi o to, że identyczna



Ja za to odwrotnie Zawsze miałam krótkie kurtki i tyłek mi marznął - a teraz jak mam tą kurtkę do kolan to sobie cenię i dziwię sama sobie, dlaczego wcześniej się tak zapierałam na te krótkie kurtki

Princeska ogólnie kurtała fajna, ale ja już bym sobie takiej nie kupiła - do obcasów czy do eleganckich spodni czy marynarki już bym jej nie mogła założyć
Ale jak tak długo na nią chorowałaś i jest w przecenie - to czemu nie
Taka sama? No widzisz Ale wtedy pisałaś, że kupiłaś na bazarku tak? Czy w tym sklepie co ja? U mnie na marywilskiej są normalnie kurtki a'la Zara, z wycięta metką, taką sama jaką ma zara i widoczny jedynie napis BASIC.. Oczywiście nie muszę mówić, że totalne podróby za 220zł
A mój płaszczyk też ma w wypełnieniu sam puch i pierze

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka

"Ja za to odwrotnie Zawsze miałam krótkie kurtki i tyłek mi marznął - a teraz jak mam tą kurtkę do kolan to sobie cenię i dziwię sama sobie, dlaczego wcześniej się tak zapierałam na te krótkie kurtki "

Mam tak samo
Sorry że tak cytuję ale nawias mi się skasował

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Princeska
pociagiem dojedziesz, nie wykrecaj się
No właśnie Princesska Chociaż ja Ci powiem, jakby miała jechać pociągiem tak jak teraz to się działo jak wracali z zakopanego to można zwątpić

Novelove tzn że naturalki ma brązowe
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-01-04 o 21:38
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora