Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co wybrać ? szampony ze sklepu czy dla profesjonalistów??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-13, 13:50   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: co wybrać ? szampony ze sklepu czy dla profesjonalistów??

Cytat:
Napisane przez Arizona Pokaż wiadomość
Proszę osoby zoriętowane o porady i wypowiedzenie sie na temat czy warto kupować szampony i odżywki droższe u fryzjerow , przez allegro np.Schwarzkopf BC ,Kallos,Kadus,Wella SP itp.,czy wybierać te dostępne w sklepach? czy nie obciążają włosów bardziej nie są silniejsze niż te ze sklepów?Mam dosyć wrażliwą cerę i nie oriętuje sie czy te profesjonalne kosmetyki nie zadziałają mocniej na skorę twarzy i np.nie powodują uczuleń?Proszę kobietki wypowiedzcie sie co wiecie na temat porównania tych kosmetyków

Ja jestem za specyfikami profesjonalnymi, zdecydowanie. Przez kilka lat szukałam w drogeriach czegos dobrego,co by włosy odżywiło , spełniło moje oczekiwania i nie podrażniło skóry głowy ( z tym było najtrudniej) i własciwie nie znalazłam , przeszłam więc na kosmetyki aptecze ( Wax, Neril,Seboardin) a dodatkowow na profesjonalne ( Loreal Proffessionel, Farouk, Matrix,Kerastese,Wella,Go ldwell)

Moim zdaniem : odzywki i szampony mają zdecydowanie lepsze działanie niz te drogeryjne ( oczywiście tez trzeba sobie je dobrac), dla mnie to niebo a ziemia.Dodatkowow możesz wybrać sobie takie, które sa przeznaczone dla skóry wrażliwej. Z profesjonalnych polecam kosmetyki Matrix jak na początek ( a mo że nawet na dłużej, jak w moim przypadku)-są w przystepnej cenie proporcjonalnej do pojemności , a działanie jest świetne ( moim zdaniem sa lepsze niż profesjonalne Loreal, wella, Farouk)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując