Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-19, 22:24   #3978
ssskakankaaa
Przyczajenie
 
Avatar ssskakankaaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 25
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość
Jezu masakra! Zeszła mi ta głupia wysypka, ale został świąd skóry! Tak mnie ciało swędzi, że nie mogę się nie drapać! Sama robię sobie rany na ciele. Babol powiedział, żebym stosowała emulsję do ciała z "emolium". Niestety, ona rezultatów nie daje! Nie wytrzymam do kolejnej wizyty, bo mam ją za miesiąc, a niestety płacę za wizyty, więc też nie chcę tak cały czas latać. Generalnie, jestem cała podrapana, bo drapię się przez sen. Czy może któraś, -eś z Was było w podobnej sytuacji?!

Ja już kiedyś miałam wysypkę, ale jakoś po 2 tygodniach swędzenia zeszła namaszczana oliwką dla dzieci i w sumie nie swędziała mnie już później skóra.
Może macie na to jakiś sposób?

Witaj, mnie dziś w pracy tak zaczęły swędzieć nogi, że masakra. Nie wiedziałam co się dzieje, nie mam widocznej wysypki, w ogóle nic się nie pojawiło ale czuję, że zaczyna mnie swędzieć reszta ciała. Jutro zadzwonie do mojej dermy i mi coś poradzi, z Nią mam dobrze bo powiedziała, że pacjenci przyjmujący Izo wchodzą bez kolejki i bez rejestrowania się na wizytę. Jak czegoś się dowiem to dam znać. pozdrawiam
ssskakankaaa jest offline Zgłoś do moderatora