Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-22, 18:25   #1471
tejsha
Raczkowanie
 
Avatar tejsha
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 328
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez Cathe_Elen Pokaż wiadomość
Włosy zmieniające się w przedziale czasu: pierwsze zdjęcie zrobione ok. kwietnia 2011r. (włosy prostowane po raz ostatni w moim życiu ), ostatnie zrobione 22.04.2012r. po przyciemnieniu do odrostów, czyli przedstawiam Wam roczną zmianę odkąd odstawiłam prostownicę i zaczęłam stosować olej kokosowy.
robi wrażenie gratuluję efektu

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez dominika 17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny trochę mnie tutaj nie było. Dzisiaj wrzucam zdjęcie swoich włosów, przyznaję, że nie są one w najlepszej kondycji, ostatnio zaniedbałam ich pielęgnację, ale obiecuję, że to się zmieni

Zdjęcie po lewej stronie: moje naturalne włosy, umyte i pozostawione do wyschnięcia. Spryskałam je odżywką Gliss Kur i trochę ugniatałam je, żeby miały ładniejszy skręt. Chyba po raz pierwszy zdjęcie całkowicie odzwierciedla ich kolor

Zdjęcie po prawej stronie: na wilgotne włosy nałożyłam lotion prostujący włosy Got2b i wysuszyłam suszarką. Efekt mnie osobiście powalił, nigdy nie miałam tak prostych włosów bez użycia prostownicy. Muszę go sobie kupić, bo dostałam tylko małą próbkę tego produktu.
IDEALNE WŁOSY , zakochałam się zwłaszcza naturalki piękne nie prostuj, śliczne są te kręciołki możesz napisać co z nimi robisz że są takie piękne ??
__________________
"Cierpliwym kwitną nawet skały"


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408704
tejsha jest offline Zgłoś do moderatora