Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-18, 13:27   #2433
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wiesz co nie wiem jak to opisać
latem uderzyłam się w palca a konkretnie coś sobie upiściłam centralnie na drugi palec od nogi ten obok dużego.zrobił mi się w tym miejscu wylew pod paznokciem taki siny ,ale nie bolał potem zniknął , a teraz zauważyłam że ten paznokieć jest jakiś taki dziwny zrobił się garbaty i wygląda jakby odchodził od palca ,ale jest bez wylewu jak zdrowy wygląda ale martwi mnie to bo wygląda na to, że odpadnie obcięłam go ostatnio króciutko bo normalnie przód odstawał jakby w góre i mogłam normalnie podwadzić i wsadzić tam paznkokiec od ręki .teraz widze że to jakby idzie coraz niżej w strone palca jakby zapowietrzony się robił ...a jest taki króciutki że już nie wiem co robić z nim i wygląda jakby był w połowie wzdłuż pęknięty ...taka cieniutka linia idzie przez środek..
zejdzie ci ale plus jest taki ze powinien juz odrastac swiezy.(i mozliwe ze wlasnie go wypycha od spodu jak stale zeby wypychaja mleczne).
moze byc tez tak ze jesli jest pekniety wzdluz a nie w poprzek, to nie odpadnie bo przytrzyma go czesc swiezo wyrastajaca- po prostu bedzie tak wisial az go zetniesz z czasem.
najwazniejsze czy uszkodzony zostal sam pazur z wylewem pod spodem czy uszkodzenie objelo tez macierz- i wtedy juz nigdy ten paznokiec nei odrosnie normalny tylko ciagle bedzie zdeformowany w jakis sposob. mialam kiedys klientke ktora jako dziecko wbila sobie drzazge z kija pod paznokiec i tak chodzila... paznokiec zszedl, wszystko obropialo...
i juz jako kobieta 40-50 letnia gdy przyszla do mnie zelowac pazurki, to wlasnie dlatego, ze ten paznokiec juz zawsze wyrasta jej pekniety przez cala dlugosc na pol, wzdluz i na koncowce rozdwaja sie jak jezyk weza- nie da sie tego zamalowac lakierem ani ukryc... tylko zel scalal pazur na tyle ze mozna bylo ukryc jego deformacje pod ciemnym lakierem, albo kryjacym....
najwazniejsza jest macierz w tych wszystkich urazach- czy nie doszlo do trwalego uszkodzenia.
samo zejscie jednorazowo paznokcia to jeszcze nie koniec swiata...

Cytat:
Napisane przez MartiW91 Pokaż wiadomość
U Kitki wydawało mi się, że było jaśniej jednak nie chce aż tak przyciemnić ale bardzo dziękuje Ci za wszystkie porady

A co myślisz a tym połączeniu naturalnego blondu z piaskowym mogą wyjść szare?
raczej na pewno beda szare.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora