Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dezodoranty / antyperspiranty bez aluminium
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 10:00   #148
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Sole aluminium w antyperspirantach - bać się czy nie?

Wyzej dawalam linkt do reportazu, ktorego juz w sieci w calosci obejrzec nie mozna ;o(
A jak zbadac mozg? A po smierci pacjenta robi sie sekcje zwlok. U osob z alzhaimerem w komorkach mozgowych ilosc aluminium przekraczala kiladziesiat krotnie dopuszczalna norme. Wogole trzeba zaznaczyc ze zadne zwierze na ziemi, zaden zywy organizm nie wykorzystuje do zycia aluminium. Zelazo, krzem itp tak, ale nie aluminium. Idealna wartosc tego pierwiastka to jego zerowa ilosc w organizmie. Aluminium jest trujacaym skladnikiem jak rzekomo cudowny fluor.
Ma on oczywiscie swietne dla nas wlasciwosci, jak wlasnie oblurczanie kanalow potowych i dzieki niemu mamy suche pachy w upaly, neutralizuje zgage dlatego dodaje sie go do preparatow na neutralizowanie nadkwasoty, zgagi i wlasnie te osoby ktore przez lata regularnie braly srodki na zgage sa bardziej zagrozone ze w dosc mloodym wieku moga zachorowac na demencje starcza. Tutaj nie ma watpliwosci, ze lykanie lekow z aluminium wchlaniane sa w calosci i wedruja sobie po calym organiznie az dotra tam gdzie najlepiej im sie odlozyc, w tym przypadku w mozgu. Kiedys ludzie tak nie chorowali na demencje, teraz jest to dosc czesta choroba, wywiad srodowiskowy potwierdza ze czesto te osoby lykaly leki na nadkwasote, a komorki mozgu potwierdzaja wysokie stezenie tego pierwiastka. Oczyiwscie ze koncerny farmakologiczne nie potwierdzaja tego, tak samo jak producencji dezodorantow tez nie. a niestety przydakow zachorowan na alzhaimera i na okreslony rodzaj raka piersi rosna, od kiedy dezodoranty i leki z aluminium sa na rynku coraz powszechniejsze i my ich z wieksza checia uzywany, przypadki zachorowan rosna. Jest coraz wiecej badan, ktore wsakuja zaleznosc miedzy aluminium a zachorowaniem na poszczegolne choroby. PO ktorej stronie barykady jestesmy to juz zalezy od nas.
Im wiecej wiem, tym przechodze na druga strone,. czyli odrzucam aluminium. Staram sie nie siac paniki i jesli nadal pocic sie bede jak wczesniej, to mysle ze wroce na upaly do tradycyjnego antyperspirantu ktory zapewni mi suche pachy, albo przynejmniej male plamki ktorych nie widac gdy ja nie podniose do gory rak, ale na reszte roku uzywam kremowe dezodoranty. mam dwa kupne i jeden sama zrobilam na bazie sody.
Jak mnie zgaga zacznie piec nie bede leciala do apteki, tylko wyporbuje sposoby naturalne jak heilerde itp. Skoro za czasow naszych pradziadkow to skutkowaly to i teraz powinno.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując