Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-17, 21:53   #996
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Mnie dopadło zwątpienie filtrowe, jeszcze zanim zaczęłam je stosować Jestem właśnie na etapie przyzwyczajania się do myśli, że muszę kupić filtr... I słabo mi się robi, jak czytam o smalcu, cieście, pobielaniu, kłaczkach, błyskach i świeceniach W dodatku mam potwornie tłustą cerę, której nie matuje nic (no dobra, skrobia daje radę na jakieś 3 godziny, ale to naprawdę max.). Po godzinie od nałożenia leciutkiego kremu nawilżającego, ba, matującego, moja buzia wygląda jak posmarowana olejem. W dodatku mam cerę trądzikową i skłonną do zapychania Więc nie wiem, jak to będzie z tymi nieszczęsnymi filtrami Najchętniej zapomniałabym o filtrach, ale kończę Retrin A, a zaczynam Acne-Derm, więc chyba muszę się do nich przyzwyczaić... Mój wybór padł na LRP Anthelios DP, ale skoro mówicie, że przy cieplej pogodzie buzia wygląda w nim fatalnie, to chyba się poważnie się nad nim zastanowię...

Odkąd tylko na BK przeczytalam o filtrach, miałam pełną świadomość tego, że nie będę wsmarowywać w buźkę przepisowej ilosci. I świadomość ta wywoływała u mnie wyrzuty sumienia... Po przeczytaniu tego wątku wyrzutów się pozbyłam...

Prepraszam, jeśli zrobię trochę OT, ale chciałabym o coś zapytać. Myślicie, że rozświetlający krem koloryzujący Avonu SPF 20 jest lepszy niż nic??? Pytam, bo nie mam w domu innego filtra (no dobra, mam balsam Erisa SPF 12 i podkład Revlona Colorstay SPF 6 ), a na zakup filtra "prawdziwego" nie będę miała pieniążków przez najbliższe 2 miesiące (jestem studentka niepracująca). Nie pasuje mi ten Avon, jak dla mnie jest za tłusty i za błyszczący, w dodatku wydaje mi się, że nie ma sensu się nim smarować, bo to, przepraszam, g*** a nie filtr, ale jeśli napiszecie, że lepsze to niż nic, będę się męczyć... I jeszcze jedno pytanko. Czy trójglicerydy na 26. pozycji w składzie mogą pozapychać? Czy prawdopodobieństwo jest raczej znikome?

Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam
Ja też zaczynam przygodę z filtrami.Dostałam kilka próbek z apteki i z pośród przetestowanych wielu,polecam i to bardzo filtr z BIODERMY PHOTODERM MAX.Skóra tłusta i mieszana,bezbarwny fluid.Jam też mam bardzo tłustą cerę i jak dotychczas nie znalazłam nic do tłustej .Tylko BIODERMA to ma.Fluid wchłania się u mnie po ok.10min i nie mam zadnej tłustości na twarzy.Potem kładę podkład i pudruje skrobią wymieszaną z brzoskwiniowym pudrem sypkim(przykładam puszek miejscse przy miejscu)i moje rozszerzone pory na całej twarzy są minimalne.Taka zmatowiona jestem ok.5 godz.Potem przykładam chusteczkę chigieniczną delikatnie i odtłuszczam się aż do wieczora.Proszę pytać o filtry do CERY TŁUSTEJ.
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując