Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-26, 19:36   #359
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
myślę, że o tej - KLIK
aaaaaaaaaaaaa to juz wim

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to musi być dzieciak, bo mnie to wku*wia


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie tym razem jedno, smętne foto.. nie udało mi się dorwać słońca, a z fleszem nie umiem zrobić ostrego zdjęcia
więc daję jedno, pod lampką
jutro zmywam i piłuję
Ożeszjapierdykam
To za zbyt rzadkie pokazywanie pazurków

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Jak ten teledysk pierwszy raz widziałam, to mnie wciągnęło. Patrzyłam z otwartą buzią aż do końca. I potem z ciekawości szukałam o co chodzi. Jednak ma to ukryte znaczenie.
Cytuję:
[I]"Teledysk do piosenki nawiązuje do starej legendy boliwijskiej z początku XX w., opowiada historię głuchego chłopca, prześladowanego w rodzinnym domu, z którego ucieka, spotyka bezdomnego psa, towarzyszącego mu od tej pory. Po jakimś czasie chłopiec odkrywa, że potrafi leczyć ludzkie problemy i kłopoty za pomocą swojego krzyku, który można porównać do trzęsienia ziemi albo tornada. Pewnego dnia spotyka skamieniałego człowieka, któremu ożywia serce (w teledysku jest to moment gdy chłopiec kupuje serce od handlarza ulicznego ) i który przyłącza się do niego. Po pewnym czasie spotykają na swojej drodze oszpeconego, trędowatego mężczyznę, wykluczonego ze społeczności, który okazuje się być wieszczem. Wyjawia im, że został przeklęty przez demona El Tio, ponieważ nie chciał go czcić, demon rozporządza każdym śmiertelnikiem, który słyszy jego zaklęcia, więc tylko chłopiec byłby wolny od jego przekleństwa. Udają się do siedziby El Tio w starej kopalni, chłopiec zostaje sam, aby przekrzyczeć demona i aby nie mógł już on więcej zaszkodzić ludziom"
O proszę całe życie się człowiek uczy

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
widziałyście co frauhelga napisała w poprzednim wątku?
Widziałam

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dziękuję to nie wrażenie, tak jest naprawdę i nie potrafię się z tym ogarnąć i generalnie mam wrażenie, że pokopałam kształt ostatnio.. na prawej dłoni próbowałam na jednym paznokciu zrobić migdałka i jak sobie pomyślałam, że miałabym tak jeszcze 9 paznokci wypiłować to bym och*jała a płytki wcale takiej długiej nie mam jak zmyję to zmierzę różową część, ale ostatnio mi się niestety przyrost cofnął
Oj tam pitu pitu jest pięknie

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
A oto moje króciaki. malowane na potrzeby zdjęcia co by lepiej było widać niedoskonały kształt, który będę doprowadzać do ideału przez najbliższy czas.
Fajne króciaki ale przy skórkach masakra

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Kobiety, zlitujcie się! Tyle spamu przez 2 dni...
Ostatnio ciągle mam luki w wątku, ale obiecuję, ze teraz będę na biżąco

Pilarku, mam mani dla ciebie, ale teraz światła nie ma do zdjęć. Nie obrazisz sie, jak będzie jutro?
Hej nadrabiaj troszkę sie pośmiejesz

Zmalowałam nowe mani
No to tadam
Kiwi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_002776.jpg (34,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_002777.jpg (30,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_002774.jpg (36,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_002772.jpg (37,1 KB, 35 załadowań)
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora