Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-30, 16:57   #1915
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie z Paint Potów podoba się nadal Perky (dzięki Kasiu za zwrócenie na niego uwagi ), ale też Stormy Pink wydaje mi się bardzo interesujący. Na swatchach Allury jeszcze Camel Coat wpadł mi w oko, ale tylko zesłoczowany na ręce (gdzie wychodzi bardziej szaro), niż w słoiczku, gdzie wydaje się cieplakiem
ten Perky to w ogóle chyba jest repromote, tak mi się wydaje, że gdzieś już taki pp był
Mi się jeszcze Fresco Rose marzy... szkoda, że go nie ma..
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Przeprosiłam się wczoraj z moim Nubile i przez Was jestem chyba na drodze do polubienia PaintPotów nałożylam go bez bazy, potem na niego jakieś cielaki z Urban Decay i się trzymał ok. 12 godzin bez zmian cały makijaż. będę go męczyć w najbliższym czasie, może w końcu się przekonam.
oczywiście im więcej swatchy PP oglądam tym bardziej mam na nie ochotę, na Perky i Layin' Low albo Camel Coat, ale póki co rozsądek mnie od tego odwodzi jutro jadę do Złotych na macanie, zobaczymy jaki będzie tego efekt końcowy...
bo to też chyba od powieki zależy... czasem to sie zmienia, mi się tak a przykład zmieniła tolerancja na bazy - kiedyś np. Lumene mi działała i w którymś momencie przestała...

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli któraś z Was chciałaby się pozbyć rozświetlacza soft &gentle obojętnie czy nowy, czy stary, czy resztka to proszę pamiętajcie o mnie
ale jak chcesz nowy to nie prościej iść do sklepu i kupić?
Cytat:
Napisane przez Salamka Pokaż wiadomość
hej drogie wizażanki, co uważacie o fluidzie Studio Fix? zastanawiam się nad kupnem.. jestem bardzo, bardzo blada, więc zachęca mnie najjaśniejszy odcień z gamy. mam cerę mieszaną, tłustą strefa T i średnio suche policzki. oczekuję średniego krycia, więc nie wiem czy ten fluid mi to da? co uważacie? z góry dziękuję
SF to mój ulubiony podkład z MACa - choć mam cerę suchą do mieszanej - ale sprawdza się na różnych skórach - m.in. na dość tłustej skórze mojej siostry. Ten fluid da Ci bardzo ładne krycie, raczej mocniejsze niż średnie.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora