Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Projekt denko cz 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-30, 11:36   #1818
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
U mnie z rana niespodziewanie żel pod prysznic YR z granatem.


---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Dziewczynki a ja mam do was pytanko: oglądacie może na yt te różne filmiki urodowe? Jak tak to chciałabym się z wami podzielić moja taką refleksją. Otóż czasem oglądam takie filmiki właśnie z denkiem - nie ukrywam - lubię je Ale sęk tkwi w czymś innym. Na danym filmiku są denka np z dwóch miesięcy i jest ich ilościowo mniej (liczyłam nieraz) niż u niejednej z nas z jednego miesiąca i taka panienka nazywa siebie terminatorem denkowania bo ona nie zna innej osoby, która by tyyyyyle zużywała w dwa miesiące. A ja znam - MY! Nieraz nawet pisałam komentarze pod filmikami ze stwierdzeniem, że kiedy ta ma za 2 mieszki np 30 opakowań ja miałam 40 w jeden miesiąc to spotkałam się z bardzo niemiłymi reakcjami i stwierdzeniem, że naruszam jej "jutubowy imicz" Taaaaaa uwielbiam tych terminatorów z bożej łaski. To my powinnyśmy się nazywać denkową apokalipsą
Ja czasem ogladam takie filmiki i tez to zauwazylam, ze maja mniej. ja mialam najwiecej 12 denek w ciagu miesiaca. czasem z tych filmikow to smiac mi sie chce, jak opowiadaja o danym kosmetyku te ehy i ahy, a zwlaszcza na jakims bublu, ktory u wiekszosci sie nie sprawdzil, a u niej najlepszy na swiecie.
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora