Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 17:20   #3188
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46568971]Ja mam taki, jak w tym zestawie https://lekosfera.pl/product/naturel...ow-gratis-2952- jeśli nadal masz ochotę, to służę próbką, ale szczerze mówiąc, to efekt jest baaardzo subtelny; na białych nóżkach właściwie niezauważalny- pewnie na opaleniźnie pokaże dopiero, co potrafi, ale ja jeszcze nie miałam okazji zobaczyć, bo nabyłam go zimą (na promocji, rzecz jasna )

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------


Czyżbyś zmajstrowała już kolejne zamówienie
Może trochę olejku dla porównania z patem- zapach ma mniej intensywny i z całkiem innej beczki;- taki słodkawo-kwiatowo-orzechowy, ale bardzo delikatny i nie utrzymujący się długo na skórze [/QUOTE]
dziękuję za info.
Za próbke też dziękuję - naciągnęłam Efffcię na pata więc zobacze co i jak z tymi olejkami

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Użyłam dzisiaj naszego nowego sprayu andalou ale muszę jeszcze z nim pokombinować.
Po pierwszym użyciu nie zauważyłam żadnego działania. Dziwne.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora