Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-01, 12:54   #1046
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
trzymam kciuki daj znać jak poszło
No pewnie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pochwal sie łupami podejrzewam, że na samej bazie się nie skończy


dziewczyny wiecie co, chyba mogę polecić... piszę chyba bo mam jeszcze czerwoną buzię, poza tym to był pierwszy raz, ale mowa o...
jono-dermabrazja odmładzająca, yoskine, asayake pure. wlasnie wypeelingowalam nim twarz, jest bardzo gładka, zaczerwieniona, lekko mnie szczypie (jak po mikrodermabrazji) z tym, że nałożyłam serum ze ślimakiem więc to może od tego lekki piecze buźka, ale podejrzewam, że przez samo złuszczenie naskórka również twarz jest mega gładka, odświeżona.
Hmm przymierzałam się chyba ze 100lat do zakupu, myslałam o nim jak jeszcze był w starej szacie graficznej, o takiej:

i w końcu kupiłam dziś, bo w naturze jest -20% i kosztuje obecnie 23,99, w nowej odświeżonej grafice, nie wiem czy składzie, bo nie sprawdzałam:

nawet ostatnio kliknęłam go w douglasie, ale z wysyłką się nie opłaca, a kaszańskie próki wtedy były więc odpuściłam i kupiłam stacjonarnie miała któraś z Was? jeśli tak to też jesteście zadowolone?
Właśnie tego się obawiam, że na bazie się nie skończy

Miałam tą mikrodermabrazję i byłam bardzo z niej zadowolona. Buźka była ładna. Myślałam, że ją wycofali, a to tylko zmiana opakowania
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora