Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-28, 18:48   #393
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Tak, to prawda - odklejanie folii rozbiło mnie psychicznie
Myślałam, że już naprawdę nic nie jest w stanie mnie zdziwić na youtube, ale ta laska wywołała naprawdę mocne wrażenie
I pomyśleć, że z tak fatalnej inspiracji wyszło chciejstwo na taki cudny kosmetyk
Cudne są te Lip Bagi - widziałam dziś czerwony, bo akurat Macówka rozpakowywała - och ach Ciekawe po ile będą
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A rozumiem. No ja mam z jednym problem - z Goddes of The Sea- raz mi idzie, raz nie, no nie jest łatwym kolorem
Fiolety ogólnie są dość trudne
Widziałam ER dziś, ale nie mogłam potestować na ustach, tylko na dłoni i na razie jestem na nie
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Jeszcze nie ma a później idę do roboty.Znając moje szczęście, pojawi się jak wyjdę z domu. Muszę facetowi zostawić instrukcję.

I jak, i jak?
Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
chciałam Was zapytać o Mac pro - każda z nas wie, że dozownik jest do niczego, ale ostatnio w ogóle odmówił mi posłuszeństwa. Na początku miałam problem z dozowaniem, później jakoś opanowałam tę sztukę. Teraz gdy wciskam - nawet bardzo mocno i kilka razy to wylatuje kosmetyku tyle co nic. W buteleczce jest go jeszcze sporo, nie spłynął nawet ze ścianek więc to niemożliwe żeby już się skończył Czy któraś z Was miała taki przypadek z tą pompką?
Może już go tam nie ma, tylko został na ściankach? Trzymasz go pionowo, żeby sobie spokojnie spłynął? Mój też tak ledwo zipał, jak się kończył
neath jest offline Zgłoś do moderatora