Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-22, 19:20   #1683
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
ja mam 20 i uzywam tez kremu na noc do twarzy spa, mam zamiar dokupic micel i peling i krem na dzien chyba tez kupie
Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Też przymierzam się do tego micela. Myślę że w przypadku myjących rzeczy zalecenia wiekowe nie mają większego znaczenia. Przecież nie zostają na skórze.

Kupię płyn micelarny, mam na stanie jeszcze mleczko z serii masło kakaowe, gdzieś stoi wielka butla mleczka z AA... Muszę chyba zacząć się malować - te zmywanie nie powinny stać i\się kurzyć
Mimo wszystko mysle,ze po cos te ograniczenia wiekowe producent wypisuje na opakowaniach...Chociaz watpie,zeby to byl jakis "silny srodek",wiec chyba nie ma obawy

Paulinka,wlasnie to mnie bardzo ciekawi,bo juz nie pierwszy raz spotykam sie na Wizazu z tym,ze dziewczyny np.kolo 20 uzywaja kosmetykow przeznaczonych dla wieku np.powyzej 30 lat.Czy to faktycznie nie bedzie mialo jakis nastepst w przyszlosci?Bo jesli juz w tym wieku uzywamy np.srednio mocnych kremow przeciwzmarszczkowych przeznaczonych dla 30-latek,to czy w wieku 30 lat nasza skora nie bedzie sie domagala kremu dla 50-latki?Czy takie kosmetkyki sa po prstu dla Ciebie dobre i ich uzywanie najprawdopodobniej zaprocentuje w przyszlosci?

Ja przymierzalam sie juz jakis czas temu do stosowania kosmetykow przeciwzmarszczkowych,ale nie chcialam kupowac nieodpowiednich dla mojego wieku.Dlatego padlo na krem matujacy o wlasciwosciach przeciwzmarczkowych Ziaja biobalans Chcialabym juz powoli dzialac w tym kieunku,ale nie wiem,czy juz czas i czym
moren jest offline Zgłoś do moderatora