Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja druga milosc....Dior:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-12, 17:09   #9
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Moja druga milosc....Dior:)

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Makijaz bardzo fajny, uwazam ze bardzo Ci pasuje...
mam taka sama paletke Petal Shine Mam pytanko...Zadowolona jestes z podkladu? Zastanawialam sie nad jego kupnem, i dobrze ze poprosilam w sklepie probke i przetestowalam go, bo zupelnie mi nie podszedl
Pamietam moja próbke tego podkladu wspominalam koszmarnie...Tragicznie sie rozprowadzal,smug mialam pelno i taki ceglasty kolor Postanowilam jednak przyjrzec sie temu podkladowi blizej w drogerii...Wybralam odcien najbardziej podobny do skóry i postanowilam zakupic...Przedewszystkim trzeba dobrze przygotowac buzie pod ten podklad-zwlaszcza jesli masz sucha cere...Ja zawsze porzadnie nawilzam kremem i potem po wchlonieciu kremu,zaczynam zabawe z tym podkladem Na nawilzonej twarzy dobrze sie rozprowadza,swietnie kryje,cudownie pachnie....Trzeba uwazac by nie przesadzic z iloscia,bo wtedy lubi sie zaglebiac w zmarszczkach no ale to chyba z wiekszoscia tak...Ogólnie polecam-dla mnie rewelacja ale trzeba miec wiecej wprawy w nakladaniu niz z innymi podkladami (ma rzadka konsystencje,co na pewno juz zauwazylas) ale efekt jest niesamowity-przynajmniej dla mnie
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując