Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - staż - gdzie kończą się obowiązki a zaczyna się wykorzystywanie ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-04, 10:26   #15
justaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 589
Dot.: staż - gdzie kończą się obowiązki a zaczyna się wykorzystywanie ?

Przeważnie takie rzeczy dzieją się w "spółdzielniach" lub instytucjach tego pokroju gdzie starsze kobiety siedzą i pierdzą w stołek a młodziki muszą latać i załatwiać od nich sprawy.

U mojej koleżanki szefowa stwierdziła, że na urodziny trzeba robić coś do jedzenia prócz ciastka i kawy oczywiscie (zimna płyta + coś ciepłego np kotlety, taki śląski łobiod) i potem z mamą gotowała 3 dni dla 2o paru osób. a rachunek to ....uh dużo pieniędzy. No i oczywiście jakiś alkohol w czasie pracy! Bo same ciastko lub kanapeczki nie wystarczą to musi być wyżerka! Dobre, że staż jej się skończył i uciekła stamtąd.

Ja nie wykręcałabym się chorobą tylko powiedziałabym, że mi jest zimno, pada i nie chce wychodzić. Bo nie wiadomo czy taką chorobę ona skumała wystarczająco i się odczepi. Ale bądź co bądź to dobrze, że się nie dajesz wykorzystywać. Twoi rodzice są "wychowani" na innych zasadach bo wiesz "praca to se szanuj" i musisz się na wszystko zgodzić.
__________________
justaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując