Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuleczki vollare
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-05, 07:17   #539
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez ryba82
Ja - moje vollaremaniaczki - spotkalam az 3 odcienie cieni vollare exlusive (z wytloczonym napisem) juz gotowa bylam brac wszystkie, ale okazalo sie, ze tylko jedne z nich opalizowaly na inny kolor (brzoskwinia na roz), a w takim mi blado, byly jeszcze niebieskie ciemne oraz fiolety, ale zadne z nich nie opalizowaly, Jestem zdzwiona bo mam jedne z tej serii - braz na oliwke i smile pisala, ze ma jakies 3 - wszystkie opalizuja na inny kolor a tu takie cos.

AAA i widzialam wersje holographic, ale nie wiem czy fajne z tej serii, wiec nei zaryzykowalam. Cena - 3,5zl

Ale dwa dni minely i ciagle o nich mysle, wiec chyba tam wroce w najblizszym czasie i kupie. Najwyzej strace.

Ja mam na pewno ze dwa cienie Vollare holographic ale one raczej z efektem holograficznym nie mają nic wspólnego. Jeden mam zielony soczysty i takiż też jest na powiece- dość błyszczący - kolor jest jednolity nie mieni się na inne, natomiast drugi mam brązowy taki czekoladowy perłowy - znaczy się on tak wygląda w pudełeczku, na powiece robi się śliwkowy- niezbyt błyszczący, taki bardziej satynowy - stonowany. Cienie są mięciutkie i dobrze się nakłądają. Nie wiem od czego to zależy,każdy ten cień jest właściwie inny, mimo tej samej nazwy.

Edytowane przez Amelianna
Czas edycji: 2006-07-05 o 14:11
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora