Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyny ! pomóżcie !!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-10, 14:43   #1
Wiolek27
Rozeznanie
 
Avatar Wiolek27
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 553

Dziewczyny ! pomóżcie !!


Czytam Was namiętnie od jakiegoś czasu i wiem ze wiedzę macie ogromną. No a ja mam problemik więc prosze o pomoc , zwlaszcza te dziewczyny które widzę ze mają duzo do powiedzenia w tym temacie - Justy , Kate30, ALchemiczka , Sandija / jesli kogoś pominęlam - bardzo przepraszam /
Mam prawie 28 latek , cera mi się paskudnie pogorszyła, kupuję tony wszystkiego i chaotycznie stosuję bo sama nie wiem jak się do ładu doprowadzic, pomożecie ? Więc problemy sa takie :
rozszerzone pory , na polikach , czole , nosie , wszędzie kropki
wągry - nos, pomiedzy brwiami , broda
ostatnio częste wypryski - ropne /byc moze po Lysanel Mat ?/
zmarszczki mimiczne te pod oczami wydają mi sie dość mocne buuuuuu
rozszerzone naczynka -skrzydełka nosa głównie
A z mojego arsenału kosmetyków prosze o dobranie czegos sensownego do pielegnacji - jednym słowem o jakis program pielegnacyjny .Posiadam
lysanel mat, tonik LRP effaclar , pod oczy kremik LRP Active C pod oczy , z filtrów LRP ANTHELIOS SPF 50 + emulsja do twarzy i ciała, mam glinki argiletzu zielona i czerwona , biała glinka maseczka lancome , łykam salfazin, skrzypovite, capivit hydrocontrol/nie wszystko naraz of course/, robię maseczke aspirynową.. Jak radzicie , co i kiedy , a co sobie podarować? Sorki ze tak Was wykorzystuję , no ale widzę ze tu dziewczyny proszą o pomoc i ją otrzymują - z góry dzięki .
Wiolek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując