Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-03, 21:02   #4075
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziewczyny zamówiłam sobie 2 nowe bb kremy,nie kojarze by były omawiane - jeśli tak to dajcie znać,przesyłka szybka, choć u innych sprzedawców to doszły tego samego dnia,bede testowac dopiero od jutra,bo dzisiaj to już za pozno,ale mam je na rękach i to co moge powiedziec w tej chwili to jeden ziołowy,jak się go naklada to czuć faktycznie ziołami ale po kilku minutach zapach sie ulatnia poza tym jak dla mnie ladny zapach,na rekach wyglada na to,ze oba maja ładne krycie choc ziolowy chyba troche mniejsze ale daje lepszy efekt tzw. świetlistej cery a drugi to mat i faktycznie mat jest . To tyle ile moge powiedziec patrząc na nie o 21 w nocy pod sztuczny swiatlem,a i ładnie sie stapiają na mój wzrok jakie mają wady dopiero sie okaze.
A Elemong pojdzie sobie na razie na polke,jest za jasny i musze sie za kazdym razem ratowac sypkim puderm dodatkowo i tez mi uroslo cos na policzku i nad brwią - jakies takie gule i mialam wysyp na czole lekki przez co musialam sieganac po mocniejsze zele do mycia twarzy i dopiero zaczyna mi to schodzic,a uzywalam go przez ponad tydzien...
Co do zdjec ponizej to dla porównania dałąm jeszcze Elemonga i puder, a więc tak
pierwszy po lewej to - Estee Lauder Double Wear,odcień 2N1 DESERT BEIGE 12
drugi po lewej to Missha bb cream matte vita - srebna tubka
3 od lewej to Elemong
Ostatni od lewej Magic bb cream - ten ziołowy,biała tubka

Jeśli będziecie chciały to w weekend zrobie zdjęcia jak się stapiaja ze skórą i ich krycie bo do tego musze mieć światło dzienne

Kremy które kupiłam 1 - Missha 2- Magic ziołowy
1. http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it em=250559107543&ssPageNam e=STRK:MEWNX:IT
2.http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWNX:IT

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG798.jpg (80,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG799.jpg (85,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG803.jpg (68,0 KB, 30 załadowań)
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora