Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-01, 13:43   #144
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Aguśka17 Pokaż wiadomość
a czy zamiast tej lyzki miarkowej moze byc zwykla strzykawka?i czy ta sama strzykawka tez mozna nabierac kwas migdalowy? i czy jesli od dluzszego czasu stosuje krem z kwasem lysanel active to czy musze tez przygotowac skore tym tonikiem czy juz moge zaczac od kwasu migdalowego w proporcjach 4ml wody destylowanej + 1ml kwasu?
mozesz uzyc strzykawki tylko z odwrotnej strony, czyli najpierw wyjmij tloczek i zatkaj dziubek
przed pierwszym peelingiem lepiej najpierw zrob sobie tonik wg przepisu z mazidel, zobaczysz jak skora reaguje w ogole na kwas migdalowy

Cytat:
Napisane przez Kasiajka Pokaż wiadomość
Może ja ślepa jestem albo nie doczytałam, ale nie znalazłam informacji, w jakich odstępach czasowych robicie ten peeling? Co dwa, trzy tygodnie wystarczy? A może można rzadziej, żeby był efekt? I czy przed każdym następnym peelingiem znowu przygotowujecie skórę tonikiem migdałowym? Boję się trochę o swoje naczynka.
Najlepiej w odstepach dwutygodniowych, zreszta sama sie zorientujesz w jakiej kondycji jest skora po peelingu, czy aby naczynka nie zrobily sie bardziej przekrwione i czy ten stan sie utrzymuje. Tonik stosuj tylko przed pierwszym peelingiem, pozniej przed kolejnym juz nie musisz, ale mozna go tez stosowc dla podtrzymnia efektu albo zamiast robienia peelingu.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora