Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szydełkowe różności + haft matematyczny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-10, 08:44   #1
Pielgrzym
Raczkowanie
 
Avatar Pielgrzym
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 55

Szydełkowe różności + haft matematyczny


Witam serdecznie !
Na początek, chciałabym wszystkim superanckim dziewczynom złożyć najlepsze życzenia noworoczne. Dużo zdrowia i wielu ciekawych inspiracji w 2013.
Na Wizażu jestem cosik od roku. Dopiero dzisiaj odważyłam sie pokazać wszystkim moje szydelkowe i nie tylko, wypocinki. Szydełkowania nauczyła mnie śp. Babcia. Nie wiedziałam, że to hobby stanie się moim sposobem na czasami trudne chwile w życiu. Śmieję sie, że to co wychodzi spod szydełka, jest produktem ubocznym walki z przeciwnościami życia. W związku z tym, że jestem początkującą szydelkomaniaczką, proszę o wyrozumiałość. Dzielę się z Wami- Dziewczyny tym co zrobiłam i mam nadzieję, że czasami będę pomocna w różnych problemach szydełkowych oraz w hafcie matematycznym, oczywiście w miarę swoich skromnych możliwości. Na początek wrzucam ostatnie wypocinki, które myślę, że są na czasie. Chętnie odpowiem na pytania dotyczące moich prac, więc bez skrępowania- pytajcie. Liczę też na konstruktywną krytykę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podwiązka-2a.jpg (14,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podwiązka-1a.jpg (15,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podwiązka-3a.jpg (16,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podwiązka-4a.jpg (12,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podwiązka-5a.jpg (12,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podwiązka-6a.jpg (14,2 KB, 6 załadowań)
__________________
Pielgrzym
Pielgrzym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując