Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 09:21   #2248
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Odp: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Zaciekawiłaś mnie tą Herą... A który s-pack lepszy?



Ja polecam Misshę Tornado z vit C --> http://www.ebay.pl/itm/MISSHA-Tornad...item33674e2f58
Przyjemna konsystencja, ładny wygląd ;p i w moim przypadku rzeczywiście działa. Nie mam wiele do rozjaśnienia, jakieś drobne piegi, ale skóra jest rano nawilżona i rozjaśniona. Najpierw miałam próbkę, a teraz mam pełnowymiarowe opakowanie.

Co do effectora vc (to brzmi prawie jak WC!xD). U mnie cudów nie zdziałał. Tyle, że całkiem dobrze nawilża, ale rzeczywiście lepi się... Specjalnego rozjaśnienia nie zauważyłam. VE jakoś lepiej się sprawdzał, ale ogólnie bez rewelacji.
Mialam herę od annje i naprawde byla super

Ale ja szukam czegoś co mi pomoże w koncu rozjaśnić te kropki czerwone po intruzach Też nie mam tego wiele ale mam jeden ślad na policzku, ktory trzyma się już dlugo i widac go pod kazdym bb/pod mineralami, porazka.

Bo jakim czasie kosmetyk powinien dzialac? ja zuzylam juz 1/4 vc effectora i na razie nie widze nic oprocz tego, ze jak rano wstane to buzia wyglada lepiej (dopoki jej nie przetre tonikiem...)
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora