Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Projekt denko cz 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 12:24   #4302
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
ale kolorowo na wątku, brawo za liczne denka aż mam ochotę sama w sierpniu denkowac bardziej zawzięcie zdjęcia obejrzane i własną listę już zrobiłam, zdjęcia to raz dwa ale listę zrobić

1. Dermopharma maska kompres 4d aktywne oczyszczanie i redukcja trądziku (lubią tą maseczkę ale akceptuje jedynie cenę z B)

2. Purederm złuszczająca maska do stóp (stopy niemowlaka ale kosztem stosu skórek pod biurkiem przez 3 dni)

3. Cleanic dezodorant w chusteczce (o dziwo działa, ratował pachę na niespodziwnaych wyjazdach z noclegiem)

4. Lilibe płatki kosmetyczne 120 sztuk
5. Bella comfort patyczki higieniczne 160 sztuk
6. Biosilk jedwab do włosów 15ml (okryty niesławą ale ja nadal lubię)

7. Miniatura krem pod oczy Sensai cellural performance (miło było poużywać ale za tą cenę to jednak cudów nie ma więc nie płaczę, że nie kupię)

8. Zmywacz do paznokci Luksusowy 50ml (wakacyjny horrorek ze sklepu "ze wszystkim")

9. Inglot S-bond treatment lakier z metioniną ( wydajny aż strach, ponad 4 lata...a płynna konsystencja zachowana do ostatniej kropli)

10. Lakier do paznokci Single nr 17

11. Lakier do paznokci Miss sporty nr 400
12. Oeparol malina pomadka ochronna (ponad połowa pomadki "do wydłubywania" nie lubię takich numerów i grzebania cały miesiąc w opakowaniu)

13. Rexona crystal dezodorant (podkusiła mnie promocja i się męczyłam z "mokrą kulką", zdecydowanie wolę sztyfty)

14. Próbka wody perfumowanej Estee Lauder modern muse
15. Loreal Revitalift 10 total repair serum (upolowałam za 13zł i za tą cenę ok, wyższa cena to nieporozumienie )

16. Essence masło do skórek i paznokci (przyjemny gadżet)

17. Isana odżywka do włosów (never ever)

18. Lirene żel+oliwka pod prysznic z mango

19. Timotei szampon wymarzona objętość
20. Bebeauty peeling do stóp
21. Under20 3w1 żel, maska i peeling

22. Dr Irena Eris krem witalizujący vitaCeric na dzień (inne produkty z serii były dla mnie super a ten krem męczyłam, niby nic złego ale i nic dobrego, regularna cena nieadekwatna do jakości, zwyklak)

23. Glisskur odżywka w sprayu total repair suche zniszczone włosy
24. Playboy Pin Up mgiełka do ciała 200ml
25. Acerin chłodzący spray na opuchnięte, zmęczone nogi (wybawienie w upalne dni)

26. Dax sun samoopalacz w piance(koszmar minionego lata i bieżącego też...najbardziej cieszące denko ever)

27. Miniatura Vichy woda termalna 50ml
28. Essence spray przyśpieszający wysychanie lakieru do paznokci (działa ale kończy się błyskawicznie)
Teraz tylko popcorn zrobić wypada i czekać na kolejne denka


T
O i znowu stos!
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora