Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wariacje na kwiatowy temat
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-25, 15:12   #25
czarnachinka
Zadomowienie
 
Avatar czarnachinka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 331
Dot.: wariacje na kwiatowy temat

kasiasiar, dziękuję bardzo Strasznie się cieszę z takiego efektu tzn postrzegania go Brwi zostały potraktowane cieniem sypkim vollare - ogólnie duzo i wszędzie - cała w nim buzia Trzeci mi się wcale nie podoba:P

olivia7, dziękuję b

nika135, dziękuję bardzo Tęsknię za wisoną osobiście, wyciągnęłam papieowe kwaitki z szuflady i zainspirowały mnie one Podpisywanie zdjęć? Obrabiam je w paincie:/ ...ale od wczoraj mam chyba PS (siostra ściągała coś) więc może pomyślę, by je podpisywać

game, dziękuję bardzo

MONIKA, dziękuję

Pomidora, dziękuję bardzo

pataszon, ja też wolę wersję pierwszą dziękuję

Cathy, dziękuję bardzo W zasadzie to makijaż dopasowałam do kwiatków Spodobała mi się ich kolorystyka i chciałam ją przenieść do make'upu

Sc-laja, dziękuję Hihi, bo mi do wisony tęskno ah tęskno... W niczym nie pokazałabym się na MM, wyglądam nieciekawie nie mówię, że w makijażu jest ciekawie, ale lepiej

kosmita77, dziękuję bardzo, że tak uważasz Tylko skoro wklejam codziennie, to muszę się ograniczyć

Pomadka, dziękuję Tutaj sporo się 'namodelowałam', bo chciałam konkretnego efektu

candibar, hihi, dziękuję Mi też trzeci się słabo podoba : P

madie, dziękuję bardzo Ja też nie jestem zwolenniczką trzeciego : P

YenneferD, hihi, wodorostom mówimy nie
dziękuję poza tym : )

alice, dziękuję za taki fajny komentarz Bardzo miło i z zaciekawieniem się czytało

Susanna, dziękuję bardzo A powiem Tobie, że Motylek chodził mi ostatnio po głowie To z tęsknoty za wiosną...

agnieszka, dziękuję bardzo
Włosy podcięłam już jakiś tydzień temu Miło, że zauważacie

Vampi_z_piekla_rodem , jak zobaczyłam pierwsze foty to też mi się tak kojarzyło...i teraz też takie mam skojarzenia dziękuję

Chadzidza, dziękuję bardzo

samarah, dziękuję bardzo

Literka96, strasznie mi miło Tusz rimmela to Extra Super Lash, ale wcale nie jest dobry Rzęsy mam długie z natury, a tego tuszu używam z konieczności (całe opakowanie do zużycia) Tutaj pomalowałam zewnętrzne rzęsy wywijając je również do zewnątrz
Do trzeciego nie użyłam brokatu, lecz sporo sypkiego cienia vollare i innych rozświetlających kosmetyków ( na całą twarz), może stąd wrażenie, że to brokat
czarnachinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując