Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-12, 20:50   #4774
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Gdzie kupujesz w Warszawie maski algowe Belnatur i Bielendy? Bo ja widziałam je tylko na targach. Mam witaminową maskę Bielendy, ale jeszcze jej nie używałam. Jaką masz cerę? Z których algowych jesteś najbardziej zadowolona?
Kupuję je w hurtowni kosmetycznej Sabell maski Bielendy są też jeszcze dostępne w internetowym sklepie kosmetycznym cosmetic jednak nie każdy może je kupić bo wymagają dyplomu kosmetyczki bądź potwierdzenia prowadzenia gabinetu lub działalności związanej z kosmetyką dla osób spoza branży pozostaje allegro ale tam się nieraz sporo przepłaca
ja mam mieszana cerę do tego ze skłonnością do przesuszeń i pielęgnacja takiej cery wymaga ode mnie dużo pracy ale jest to baardzo przyjemna praca chyba najbardziej cenię sobie maski algowe hiszpańskiej firmy Leim i naszą Bielendę moje ulubione to Kozie mleko, Spirulina, Koloidalne złoto, Żurawinowe i proteiny mleczne a z Leima to Regenerante, Shock witamin, Express lift, Hydro i Ananda co do Bellnature to te algi są całkiem niezłe mi najbardziej przypadła do gustu Dotleniająca Oxy i różana do okolic oczu a także cynamonowa ogólnie maski algowe są naprawdę bardzo dobre dla każdej cery można pod nie zastosować kapsułkę lub ampułkę cera po maskach algowych jest super nawilżona gładka jakby rozpromieniona pory robią sie zwężone a cera jednolita ja stosuję je raz w tygodniu
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora