Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - male piersi
Wątek: male piersi
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 08:41   #28
emilia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 20
Dot.: male piersi

Cytat:
Napisane przez truskawk_a Pokaż wiadomość
Emilia śliczne masz te piersi! Takie małe sterczące, nic nie zwisa. Są super naprawdę.



Ahhh , dziekuje za komplenent bardzo milo mi to slyszec naprawde

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez AngelOfDestiny Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, myślę że mogę Wam trochę pomóc
Ja wieku 20 lat piersi prawie nie miałam ale zaczęłam regularnie wykonywać pewne ćwiczenia, które zmieniły kształt mojego biustu:
- klękasz na kolanach, ręce kładziesz na podłodze i robisz takie pompki na kolanach
- stajesz krok od ściany, ręce opierasz na ścianie i pompki
przy obu ćwiczeniach ma pracować klatka piersiowa
Efekty będą pod warunkiem, że będziecie wykonywały te ćwiczenia regularnie (np. codziennie po kilkadziesiąt pompek). A ponieważ macie małe piersi - efekty będą widoczne bardzo szybko Dużo nie urosną ale zdecydowanie zmienią swój kształt - staną się pełniejsze, krąglejsze, twarde, bardziej sterczące :P
Dziś nadal mam niewielkie piersi ale mogę śmiało powiedzieć że mam ładne piersi ... no i w końcu mogę sobie pozwolić na jakiś dekoldzik i bikini


zaczne cwiczyc codziennie je masuje bo masarz podobno jest dobry na wszystko a wiec zaczne takze robic pompeczki moze cos sie powiekszy

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Jak wyobrażasz sobie dalsze życie z kimś takim? Z kimś, kto cię nie akceptuje i ewidentnie to okazuje? Sama mam mały biust, jak nie mniejszy od twojego, przed poznaniem mojego aktualnego chłopaka też miałam przez to straszne kompleksy, ale szybko zostałam przez niego z nich wyleczona. Zaakceptowałam to, a dla chłopaka mój biust jest najpiękniejszy na świecie.
Zastanów się, czy faktycznie w takim związku będziesz szczęśliwa, bo wydaje mi się, że zamiast być lepiej- będzie coraz gorzej. Nie zasługujesz na kogoś takiego.



Ostatnio odbylam powazna rozmowe ze swoim TZ dlaczego nie dotyka moich piersi i dlaczego mi ich nie dotyka ani nic powiedzial mi ze nie wiedzial czy ja to lubie i w ogole powiedzial ze zrobi mi masaz a zrobil mi taki masaz ze hoho i od tamtego czasu wszystko jest ok wystarczyla tylko rozmowa z moim TZ oczywiscie bede go nadal obserwowac jak sie zachowuje i jego postepowanie mam nadzieje ze juz nic sie nie zmieni :roll eyes:
emilia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując