Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-29, 11:30   #310
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: najgorsze wizyty u fryzjera

To i ja opiszę moje wpadki a że było ich wiele więc post będzie długi.

1.Podstawówka 7 klasa balejaży jeszcze nie było z kumpelami kupiłyśmy rozjaśniacz i po kilka pasemek zrobiłyśmy. Efekt żółte nierówne włosy od nasady nie były nałożone. Poszłam kupić ciemny brąz bo taki mam naturalny kolor tak wtedy myślałam ( w rzeczywistości to podobno jasny brąz) Pasemka wyszły czarne. Skutek moich poczynań był taki że włosy obcięte zostały na boba żeby tego paskudztwa się pozbyć.

2. Koniec szkoły podstawowej poszłam włoski pocieniować bo mada była na takie fajne wycieniowane z grzywką. Nie było wtedy fajnych salonów tylko takie gdzie farbę się swoją przynosiło. Efekt wychemrane włosy z którymi nic nie dało się zrobić i płacz. Znowu ścięcie na boba.


3. W liceum moje długie włosy ścięte na chłopaka. 1 balejaż na własnej farbie oczywiście kolor czerwień kolorado na czepek było ok. Gdy zapuściłam włosy do ucha tuż przed weselem kuzyna postanowiłam znów taki balejażyk zrobić a że nie chciało mi się do sprawdzonej fryzjerki iść poszłam do takiej pod domem nie świadoma zagrożenia. Kupiłam farbę i co ??? Pani przekazała mnie w ręce 17 letniej praktykantce która to zrobiła blond pasemka a na to nałożyła farbę na całą głowę byłam czerwona!!! A po 1 wizycie na basenie pomarańczowa !! Włosy w strasznym stanie. Aż do klasy maturalnej doprowadzałam je do porządku.

4. W ciąży czyli ok 4 lat temu poszłam do zaufanej i drogiej fryzjerki spód miał być ciemniejszy góra pasemka i fryzurka za ucho Efekt ciemny spód spalony tandetny ciemny kolor góra spalona a ścięcie masakra nawaliły tyle żelu że nawet to się trzymało a jak umyłam to było coś okropnego.

5. Nadal ciąża dzień po terminie udałam się do ,,stylisty" zrobił pasemka i wyciął. Włosy wychemrane bez objętości a włosy mam grube gęste. Ta która ma dziecko to wie co się dzieje z włosami po porodzie wyglądałam okroopnie

6 2 lata temu zaufana fryzjerka ścieła mnie tak krótko że nie mogłam włosów zwiazać. Chciałam brąz jasny z refleksami bląd To co ona zrobieła nałożyła brąz farbę na włosy z pasemkami. Wyszły baardzo ciemne a refleksów się nie mogłam dopatrzeć. Po kilku myciach byłam ruda.




Od tego czasu boję się fryzjerów robię tylko jasne pasemka bo muszę (siwieję) a nienawidzę rudych , rdzaweych przebłysków u siebie więc zrezygnowałam z brązów.

Teraz niby mam fajną fryzjerkę ale przeważnie jest tak że do 3 razu chodzę i wtedy coś mi fryzjer spierdzieli.
Tożem się rozpisała,
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując