Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-12, 00:07   #18
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: kurs na żele i akryl WROCŁAW

Cytat:
Napisane przez Alexxxxis Pokaż wiadomość
no wlasnie wchodzilam wczesniej na ich strone i powiem szczerze ze sporo te kursy kosztuja u nich Wolalabym cos taniej Praktyka czyni mistrza i i tak kazdy uczy sie sam na swoich probach i bledach. Wazne zeby dostac kilka porad i wskazowek oraz certyfikat
ja tez wybieram sie na warsztaty do Amazing to juz niedlugo- yupii!! Zreszta od jakiegos czasu pracuje na PB i jestem baaardzo zadowolona!!
Alexis - masz troche zle podejscie. Ja uwazam, ze czasami warto jednorazowo wylozyc troche wiecej kasy niz na sile oszczedzac a pozniej i tak drugi raz placic. Jezeli chodzi o dziedzine paznokciowa to niestety nie zawsze taniej oznacza lepiej, a z tym uczeniem sie na bledach to... warto od razu nabrac odpowiednicj nawykow i od razu wiedziec jak prawidlowo ma wygladac przedluzony pazurek niz dochodzic do tego np 2 lata , jak to bylo w moim przypadku, a tylko dlatego, ze wybralam kurs w osrodku, dwie ulice od mojego domu, bo bylo najblizej i taniej iz np w LCN'ie (chociaz tez nie wiem jak wygladaja tam kursy)
p.s. ja tez polecam Amazing Studio
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora